Loading the servers...
Място за вашите изработки.

Модератор: Дизайнери

SFTW2
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: ср окт 25, 2017 1:40 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: ( . )(.)

Дизайн за CS-UK

Мнение от SFTW2 » вт фев 13, 2018 7:30 pm

Започнах да правя дизайн за веригата, но идеите ми се изчерпаха. Искам да видя и вашето мнение, ако ви хареса ще го продължа, ако ли не; здраве да е. Давайте вашите предложения, какво да променя, махна или сложа. Ако ми показвате с изображения ще още по-добре. Също така, логото ще го променям още. Навигационния бар е сложен просто ей така, за да може да се придобие горе-долу представа какво смятам да правя и какъв цвят да е менюто.

Изображение
http://www.img-share.eu/f/images/488/we ... sredna.jpg
Последна промяна от SFTW2 на ср фев 14, 2018 4:12 pm, променено общо 2 пъти.

Rakiikata
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: чет сеп 07, 2017 1:29 pm
Любима версия: CS: Go
CS Nick: rakiika sus salatka
Любим мод: Dust2

Re: Дизайн за CS-UK

Мнение от Rakiikata » вт фев 13, 2018 7:48 pm

Получава се много добре за сега , продължавай! Нямам предложения за сега.
По ракиеното време,
седни, дявол да го вземе!
Дай, ракията от мене,
но - мезето е от теб!

RocKy[==G0D*L!K3==]
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб дек 16, 2017 8:19 am
CS Nick: RocKy[==G0D*L!K3==]

Мнение от RocKy[==G0D*L!K3==] » вт фев 13, 2018 7:49 pm

Супер са!Нямам предложения за сега.
Аз съм непобедим!!!
Аз харесвам да побеждавам!!!

Excelletex.
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: вт авг 08, 2017 6:33 pm
CS Nick: N/A

Мнение от Excelletex. » вт фев 13, 2018 7:59 pm

Rakiikata написа:
вт фев 13, 2018 7:48 pm
Получава се много добре за сега , продължавай! Нямам предложения за сега.
+1

SFTW2
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител

Мнение от SFTW2 » ср фев 14, 2018 3:41 pm

Ето го и новото лого. Да му слагам ли подтекст?

Изображение

Excelletex.
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: вт авг 08, 2017 6:33 pm
CS Nick: N/A

Мнение от Excelletex. » ср фев 14, 2018 3:53 pm

Не.

okislitel
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: съб авг 26, 2017 11:38 am

Мнение от okislitel » ср фев 14, 2018 5:32 pm

Не, не, не, не. Стоп. Първо коментар за логото: като цяло идеята ми харесва, но ако ще го ползваш за дизайна, как според теб ще стои сняг, трева и огън при дизайн с огън? Огънят е от ранк на parodik(не те обвинявам, че крадеш или нещо, просто споменавам, не се и закачам*), можеше малко да си поиграеш с него, тъй като на места не стои добре и да сложиш и там някоя текстура. Със снега ти се е получило най-красиво и на мен най-много ми харесва в логото, оправи и на места тревата, но ако ще го ползваш за дизайна, по-добре измисли нещо друго.
Сега идва и дизайнът - първо си оправи размерите, 778 х 900 поне за мен е малко нестандартно, направи широчината поне 1200 pх, а дължината колкото искаш я направи, може и 4000 px, зависи как си измислил дизайна. Нав. менюто е сложено явно просто ей така(предполагам е free .psd), за цвят ми харесва как мислиш да е, ще се получи, но не го прави под такава форма(ако знам идеята каква ще е може и да ти кажа да го оставиш така). Огнения box за content според мен е безсмислен, прекалено много огън има, направи го или по краищата или най-долу/горе, не е нужно целия box да е в пламъци.
Имаш идеи, това ми харесва, може и да се получи нещо с дизайна, стига да има кой да ти даде правилен CnC и да ти помага. И един съвет - използвай шрифтове като Arial, Tahoma, Roboto и се опитай да има максимум до 3-4 цвята, тъй като е доста цветен ще стане прекалено грозно.
И ако можеш да ми напишеш на ЛС каква ти е идеята горе-долу(направи нещо с paint колкото да видя и ще ти дам идеи и критики).
Ще следя темата и ако има нещо ще пиша!
Изработвам уеб дизайни, банери и още! / okislitelq 'artworks

/Не изработвам нищо безплатно! Моля да си спестите личните съобщения със заявки!/

SFTW2
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител

Мнение от SFTW2 » ср фев 14, 2018 7:12 pm

okislitel написа:
ср фев 14, 2018 5:32 pm
Не, не, не, не. Стоп. Първо коментар за логото: като цяло идеята ми харесва, но ако ще го ползваш за дизайна, как според теб ще стои сняг, трева и огън при дизайн с огън? Огънят е от ранк на parodik(не те обвинявам, че крадеш или нещо, просто споменавам, не се и закачам*), можеше малко да си поиграеш с него, тъй като на места не стои добре и да сложиш и там някоя текстура. Със снега ти се е получило най-красиво и на мен най-много ми харесва в логото, оправи и на места тревата, но ако ще го ползваш за дизайна, по-добре измисли нещо друго.
Сега идва и дизайнът - първо си оправи размерите, 778 х 900 поне за мен е малко нестандартно, направи широчината поне 1200 pх, а дължината колкото искаш я направи, може и 4000 px, зависи как си измислил дизайна. Нав. менюто е сложено явно просто ей така(предполагам е free .psd), за цвят ми харесва как мислиш да е, ще се получи, но не го прави под такава форма(ако знам идеята каква ще е може и да ти кажа да го оставиш така). Огнения box за content според мен е безсмислен, прекалено много огън има, направи го или по краищата или най-долу/горе, не е нужно целия box да е в пламъци.
Имаш идеи, това ми харесва, може и да се получи нещо с дизайна, стига да има кой да ти даде правилен CnC и да ти помага. И един съвет - използвай шрифтове като Arial, Tahoma, Roboto и се опитай да има максимум до 3-4 цвята, тъй като е доста цветен ще стане прекалено грозно.
И ако можеш да ми напишеш на ЛС каква ти е идеята горе-долу(направи нещо с paint колкото да видя и ще ти дам идеи и критики).
Ще следя темата и ако има нещо ще пиша!
Ще започна първо за логото. Та, логото и аз като го сложих на дизайна, разбрах, че не се слива с останалото. За това реших, че ще направя нов. Искам да те попитам според тебе как ще е по добре: огненено лого или изчистено синьо?
Относно размера на дизайна, тей като не бях използвал фотошоп от 3-4 години и съм ги забравил, а и тоя ми е втория дизайн, а от първия нищо не стана, както и да е това е отделен въпрос, та взех размер от нета. Смятам, че не проблем примерно с 200 пиксела, това ти ще го кажеш вече.
И така да започнем да говорим за дизайна. Идеята ми е да бъде нещо различно, където го няма никъде и в същото време красиво, и грабващо, за да може да привлича колкото се може повече внимание.
Навигационния бар е от фрее псд, да. Сложих го, както писах по горе за да се придобие някаква представа на какво ще прилича сегашния, който все още обмислям как да го направя.
Окислия благодаря много за обърнатото внимание, голям почитател съм ти. Ти и още няколко хора преди ме бяхте надъхали да почна да боравя с пограмата и също така много ми помагахте със съвети те ви. Сиг няма да ме помниш, защото беше преди години и така. Та и ето още малко update на дизайна. До няколко дни смятам, че ще го завърша.

Идеята ми като цяло. Две подобно като на едно, L-лого, B - навигационнен Бар.
http://prikachi.com/images/270/9266270n.jpg

Вариант 1:
Изображение
http://prikachi.com/images/254/9266254y.jpg

Вариант 2:
Изображение
http://prikachi.com/images/332/9266332V.jpg
Последна промяна от SFTW2 на ср фев 14, 2018 9:15 pm, променено общо 3 пъти.

RocKy[==G0D*L!K3==]
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб дек 16, 2017 8:19 am
CS Nick: RocKy[==G0D*L!K3==]

Мнение от RocKy[==G0D*L!K3==] » ср фев 14, 2018 9:04 pm

Стават,Браво за това.
Аз съм непобедим!!!
Аз харесвам да побеждавам!!!