Loading the servers...
Безполезни теми.
PraskamGabki
Потребител
Потребител
Регистриран: вт дек 12, 2017 4:40 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: PraskamGabki
Любим мод: Dust2

click click i jelanieto za vlast

Мнение от PraskamGabki » пон яну 15, 2018 9:22 pm

Всички помним времената на IRC. Дай на някой operation rights и почва да се изживява. IRC, CS отражение на живота и хората.
От известно време с вашия админ click click boom не се обичаме. Всъщност аз го обичам ама той не знае ;)
Та днес:
Аз:Ей ся си еба мамата
Той:Недей псува....че човека с власт ще ти отреже езика
Аз:Е кой съм напсувал?
Аз:Не вади дървен нож на баща си.
Бан

Човека си върши добре работата в игра и като админ. Регулира играта добре, но се олива. Всъщност се чудя как му се занимава да отделя време всеки ден , при положение, че работи. Аз не виждам къде в тази ситуация съм напсувал някой или обидил.
Вярно говоря повече, но някои играчи ми се кефят, други не. Между другото мерси, за активираната mute опция. Много ми е полезна и на мен.

1. Използването на помощни средства(хакове & скриптове) е забранено.
2. Сътрудничеството на играчи от различен отбор T & CT е забранено.
3. Обидите в сървъра са забранени.
4. Споренето с админ относно неговите решения в сървъра е забранено.
5. Никовете, които съдържат псувни и обиди са забранени.

Та се пита в заданието...къде съгреших БОЖЕ(click) та така ме наказваш. Алилуя
Ето линк с демото. Само ме е яд, че не се чува моя глас. От цялата работа поне научих как да гледам демо файловете :)
http://dox.bg/files/dw?a=fdd6fd5f39

Потребителски аватар
click click boom
Потребител
Потребител
Регистриран: пет авг 04, 2017 8:23 pm
CS Nick: click click boom
Любим мод: Respawn

Re: click click i jelanieto za vlast

Мнение от click click boom » пон яну 15, 2018 9:51 pm

Ха ха не мислех да отговарям на това оплакване, но не се въздържах :)
Нека започна така, понеже така е озаглавено оплакването. Аз желание за власт нямам и то точно в CS, влизам да цъкам понеже това ми действа добре след работния ден, никога не съм се вживявал, като нещо повече от другите просто знам какво се очаква от мен и се старая да го оправдавам не съм налагал наказание над потребител, което не резонира със правилата написани от собствениците и съм в постоянен контакт с тях.
А сега лично към теб приятелю Гъбка и аз съм ти фен готин си, но понякога не можеш да овладяваш нагона си, което не е нормално за човек, който може би е около моята възраст ( не се засягай не целя да те обидя :) ) , но покрай тея ЦС любовни игри понякога прекаляваш.
Мило момче, псуваше си по микрофона, като пич, преди това говореше нецензурирани думи по микрофона, отправени към някакъв си user - Ели, понеже ти като видиш някой със женски ник откачаш и получаваш жесток сърбеж.
Доста пъти съм ти правил забележка, и доста пъти съм си затварял очите, много пъти съм бил на път да те банирам.
За това как разпределям свободното си време не мисли и за работното ми време не мисли, имам си пряк ръководител, той е много доволен от работата ми :)

И последно само да ти кажа Аз Баща си имам, ти Баща да ми ставаш, че и дървен нож да ми вадиш, това е като да си риташ здравната книжка по пътя и да си мислиш, че няма да ти потрябва.

.P.S. Ако обърнеш внимание на БАНЛИСТ-а не си баннат. За справка ЛИНК - Web/ban_list.php

СТАНА ЛЕКО ДЪЛГО ПИСАНИЕ, НО ТИ ГО ЗАСЛУЖАВАШ :lol:
Поздрави :mrgreen:
Изображение

PraskamGabki
Потребител
Потребител

Мнение от PraskamGabki » пон яну 15, 2018 10:10 pm

Мило "момче". Има разлика да псуваш и да изразяваш емоция и да псуваш някой конкретно с цел да го обидиш.
За моя интимен живот не се безпокой. Както съм ти казал вече "пука ми на бройките". Ти работиш във Филибето, аз по морето...прави си изводите.
Относно моята здравна книжка не се безпокой. Имам непрекъснати здравни права, подкрепени с личен опит и обилни приятелства, от тези дето ги гледаш по новините с опашките.
Та дай да не си разваляме рахатлъка и взаимния кеф. Нито съм те обидил, нито съм обидил някой друг в конкретния епизод. Пререагираш, щото можеш да си го позволиш и толкова. И да ти вметна, че когато коментираш някой не в негово присъствие, не се смята за обида. Визирам Ели, която си има Сливинския акцент и толкоз.
Моето писане е късо, щото си заслужил комсомолец.

PraskamGabki
Потребител
Потребител

Мнение от PraskamGabki » пон яну 15, 2018 10:50 pm

Замислих се и няма смисъл. Тоя тип спорове ги водих като ученик. Сигурно преди бих си направил собствен сървър или ще се хвана да ви катурна сървъра. Между другото ProFTPD 1.3.4a, която ползвате, е от доста време стабилно еxploitnata.
Нещо ми се изпразни от съдържание цялата история.
Моля, модераторите да заключат или изтрият темата и да ми затрият профила.
Засега не смятам да играя във вашите сървъри повече.

Потребителски аватар
NetS3c
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: пон авг 21, 2017 2:35 pm
CS Nick: 
Любим мод: DeathRun

Мнение от NetS3c » вт яну 16, 2018 12:34 am

PraskamGabki написа:
пон яну 15, 2018 10:10 pm
Мило "момче". Има разлика да псуваш и да изразяваш емоция и да псуваш някой конкретно с цел да го обидиш.
За моя интимен живот не се безпокой. Както съм ти казал вече "пука ми на бройките". Ти работиш във Филибето, аз по морето...прави си изводите.
Относно моята здравна книжка не се безпокой. Имам непрекъснати здравни права, подкрепени с личен опит и обилни приятелства, от тези дето ги гледаш по новините с опашките.
Та дай да не си разваляме рахатлъка и взаимния кеф. Нито съм те обидил, нито съм обидил някой друг в конкретния епизод. Пререагираш, щото можеш да си го позволиш и толкова. И да ти вметна, че когато коментираш някой не в негово присъствие, не се смята за обида. Визирам Ели, която си има Сливинския акцент и толкоз.
Моето писане е късо, щото си заслужил комсомолец.
PraskamGabki написа:
Но и в двата случая изразяваш емоция. В първата част псуваш, изразявайки емоция. Във втората част обиждаш някого, изразявайки емоция. Конркетизирай разликата.
PraskamGabki написа:
Не си личи, че имаш уют в личния живот по начина на псуване tbh.
PraskamGabki написа:
Та дай да не си разваляме рахатлъка и взаимния кеф. Нито съм те обидил, нито съм обидил някой друг в конкретния епизод. Пререагираш, щото можеш да си го позволиш и толкова.
То и да го обидиш, неговата цел е да не псуваш, защото влияеш на деца. Няма нужда да превръщаш спора в личен дебат.
PraskamGabki написа:
Пререагираш, щото можеш да си го позволиш и толкова. И да ти вметна, че когато коментираш някой не в негово присъствие, не се смята за обида. Визирам Ели, която си има Сливинския акцент и толкоз.
Ако трябва да определяш нечие действие, поне го прави на солидно становище. Той не пререагира, от неговата страна липсват засилени емоционални чувства.
PraskamGabki написа:
пон яну 15, 2018 10:50 pm
Замислих се и няма смисъл. Тоя тип спорове ги водих като ученик. Сигурно преди бих си направил собствен сървър или ще се хвана да ви катурна сървъра. Между другото ProFTPD 1.3.4a, която ползвате, е от доста време стабилно еxploitnata.
Нещо ми се изпразни от съдържание цялата история.
Моля, модераторите да заключат или изтрият темата и да ми затрият профила.
Засега не смятам да играя във вашите сървъри повече.
Прав си за уязвимостите, получаваш точки. Ама ако трябва да правиш vulnerability assessment на цялата верига, отдавна би трябвало да си започнал с липсата на encryption при HTTP. От октомври 2017 се въведе политика да се предупреждава енд-потребителя, когато посещава сайт на несигурна връзка. До сканиране на портове имаш да вървиш път. Да видим дали ще можеш да откриеш Фейсбука на Ангелчо. Разбираш ли от хардуер? (История, девелопмънт, enterprises etc.)
Proficient in:
Офтопик:
  • BIOS/UEFI
  • TPM
  • LoJack
  • Virtualization
  • Diagnostics
  • Linux
CompTIA CSA

Потребителски аватар
DROIN <>
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: ср юли 19, 2017 5:28 pm

Мнение от DROIN <> » вт яну 16, 2018 8:41 am

Темата е за кош, аз дори бих баннал за 3 дена да се успокои малко и под това “всички играчи ми се кефят” 2-ма са.
Направо ще ти го кажа ТОВАРИШ ЦЕЛИЯ СЪРВЪР.
Лично аз ти казах да се спреш, много добре го помниш.
А точно този админ, няма какво да го коментираш, ако не си направил нещо нередно няма да ти се меси.
И като има /mute не означава,че трябва да се пръскаш на микрофона.
Може ли да се прости на врага? Бог да го прости! Нашата цел е да им организираме срещата.

Потребителски аватар
RED OR DEAD
Екип Банове
Екип Банове
Регистриран: пет авг 04, 2017 1:38 pm

Мнение от RED OR DEAD » вт яну 16, 2018 6:18 pm

Без доказателства и със знанието, че ти си виновен безсмислена тема... админа е с правото си а ти си от редовните нарушители...
click е най-добрия ни админ съдиш го, че си върши работата съвестно за разлика от повечето админи дето си затварят очите за дребните нарушения ....

Кош...
Изображение

Потребителски аватар
godX
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: нед юли 23, 2017 5:52 pm
Любима версия: CS: Go
CS Nick: asdasdasdasd
Любим мод: Respawn

Мнение от godX » вт яну 16, 2018 9:33 pm