Loading the servers...
аКамБезДаКлакам
Потребител
Потребител
Регистриран: пет яну 12, 2018 7:58 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: mYm .MECHKA AUTIST

Кандидатура за Админ - CS-UK.INFO # JailBreak Ultimate

Мнение от аКамБезДаКлакам » съб яну 13, 2018 2:40 pm

1. Как се казвате? Deqn
2. На колко сте години? (препоръчително е да имате 16) години .16
3. Защо искате да станете админ в сървъра? админи, във сървъра но единствен който 24/7 следи играта и наглежда сървъра, мога да кажа че е Thug Angel, останалите си лафят пре-спокойно кога ще излизат и т.н. и не следят изобщо играта. Та, искам да бъда защото съм свободен през буквално, абсолютно целия ден и мога да следя постоянно играта какво се случва и да изпълнявам, нуждите на играчите съответно, който най-често питат за командата (bind key +grab), или за новодошлите какво ги интересува шопа, и защо То е там, и все такива въпроси, има доста новодошли играчи, от най-различни вериги, аз съм стар играч още от преди година още със стария мод когато го имаше, и знам за какво става въпрос.
4. По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? Реално, всеки ден.
5. Били ли сте админ преди? Ако да , то къде? Във много, Knife Arena, Dust 2 Only , Basebuilder 6.5
6. Какъв е никът Ви в игра? mechka autist
7. За кой сървър се кандидатирате?-server- CS-UK.INFO # JailBreak Ultimate [#RETURN]
8. Запознати ли сте с правилата на сървъра? Отлично, запознат съм.
9. Можете ли да работите в екип? Мога да работя, и съм работил винаги.https://www.gametracker.com/player/mech ... .80:27018/
10. Линк към Вашият Gametracker , който показва колко време сте играли в сървъра. - 2-3 chasa
11. Скайп за връзка(Задължително) - ceko_vd6@abv.bg
Междодругото ви се извинавам , che немога да си влаза в стариа ми профил . Ако мислите che ви лъжа ето ceko_vd6@abv.bg мои скупе. Свидетел ми е даже Doctor Atomic кото е Server Admin .
Последна промяна от аКамБезДаКлакам на съб яну 13, 2018 2:44 pm, променено общо 1 път.

R3HAB
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб дек 09, 2017 4:52 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: .
Любим мод: Dust2

Re: Кандидатура за Админ - CS-UK.INFO # JailBreak Ultimate

Мнение от R3HAB » нед яну 14, 2018 9:38 am

Не са минали 30 дни от последната ти кандидатура. Поради това си директно отхвърлен.

П. С. Ако пуснеш още една кандидатура преди да ти е минал срока, ще ти отнема правото да се кандидатираш за много време. И стига си лъгал за годините всички знаем, че си на 11.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”