Loading the servers...
Lord
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: пет мар 03, 2017 5:16 pm

Кандидатура за Модератор от Lord

Мнение от Lord » съб фев 03, 2018 6:18 pm

1. Име и години (най-малко 16): Станислав на 15 години съм.
2. От кога е опитът ви като "Модератор" и къде сте бил на посочената позиция преди? Опитът ми като Модератор е от 2 години, а Модератор съм бил тук и във вериги на приятели.
3. По колко време ще може да отделяте за форума? По колкото кажете попринцип мога и докато съм на училище.
4. Запознати ли сте с всички правила на форума и сървърите? Да, разбира се.
5. По какъв начин бихте спомогнали с развитието на веригата? Бих я рекламирал на хора, които играят CS, също и на приятели, които играят CS.

Karburator написа:
пон фев 05, 2018 10:57 am
Ми не си много редовен във форума
Хаха не съм бил редовен ? Аз сигурно съм по-редовен от теб. :) Всеки ден по няколко пъти влизам във форума и гледам кой/кои са онлайн и теб много рядко те виждам. Явно ти когато влизаш аз не влизам и не ме засичаш, но да кажеш, че не съм редовен прекаляваш. :) Попринцип мога и цял ден да стоя във форума, но ми се играе CS и понеже компютъра ми е слаб и ако някаква друга програма освен CS е отворена ще ми лаги. А честно казано аз съм по-редовен от Модератора *the V.I.P.E.R. :)
Последна промяна от Lord на пон фев 05, 2018 3:37 pm, променено общо 3 пъти.

Karburator
Потребителски аватар
Администратор
Администратор
Регистриран: пет юли 14, 2017 11:40 am

Re: Кандидатура за Модератор от Lord

Мнение от Karburator » пон фев 05, 2018 10:57 am

Ми не си много редовен във форума, не си докладвал мнения, на този етап съм ПРОТИВ!

*the V.I.P.E.R
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: нед фев 19, 2017 1:01 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: the V.I.P.E.R
Любим мод: Respawn

Мнение от *the V.I.P.E.R » пон фев 05, 2018 10:01 pm

Колегата @Karburator си изказва мнението, не е нужно веднага нападки също така колегата е досто по редовен от теб ако трябва, да се каже. А до колкото до мен колко съм редовен - влизам в форума върша си работата стоя наблюдавам и след като си свърша работата мога, да излезна от линия след свършена работа. А до кандидатурата регистиран си от дълго време в веригата имаш стаж като сървър администратор редовен си, но мисля, че не си още готов за този пост по натрупай още стаж, против.

Angel4o
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: съб фев 11, 2017 12:39 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: nonick

Мнение от Angel4o » вт фев 06, 2018 7:46 pm

Отхвърлен.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”