Loading the servers...
Lord
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: пет мар 03, 2017 5:16 pm

Кандидатура за Модератор от Lord

Мнение от Lord » съб фев 03, 2018 6:18 pm

1. Име и години (най-малко 16): Станислав на 15 години съм.
2. От кога е опитът ви като "Модератор" и къде сте бил на посочената позиция преди? Опитът ми като Модератор е от 2 години, а Модератор съм бил тук и във вериги на приятели.
3. По колко време ще може да отделяте за форума? По колкото кажете попринцип мога и докато съм на училище.
4. Запознати ли сте с всички правила на форума и сървърите? Да, разбира се.
5. По какъв начин бихте спомогнали с развитието на веригата? Бих я рекламирал на хора, които играят CS, също и на приятели, които играят CS.

Karburator написа:
пон фев 05, 2018 10:57 am
Ми не си много редовен във форума
Хаха не съм бил редовен ? Аз сигурно съм по-редовен от теб. :) Всеки ден по няколко пъти влизам във форума и гледам кой/кои са онлайн и теб много рядко те виждам. Явно ти когато влизаш аз не влизам и не ме засичаш, но да кажеш, че не съм редовен прекаляваш. :) Попринцип мога и цял ден да стоя във форума, но ми се играе CS и понеже компютъра ми е слаб и ако някаква друга програма освен CS е отворена ще ми лаги. А честно казано аз съм по-редовен от Модератора *the V.I.P.E.R. :)
Последна промяна от Lord на пон фев 05, 2018 3:37 pm, променено общо 3 пъти.

Karburator
Потребителски аватар
Модератор
Модератор
Регистриран: пет юли 14, 2017 11:40 am

Re: Кандидатура за Модератор от Lord

Мнение от Karburator » пон фев 05, 2018 10:57 am

Ми не си много редовен във форума, не си докладвал мнения, на този етап съм ПРОТИВ!
Изображение
Изображение
Изображение

*the V.I.P.E.R
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: нед фев 19, 2017 1:01 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: the V.I.P.E.R
Любим мод: Respawn

Мнение от *the V.I.P.E.R » пон фев 05, 2018 10:01 pm

Колегата @Karburator си изказва мнението, не е нужно веднага нападки също така колегата е досто по редовен от теб ако трябва, да се каже. А до колкото до мен колко съм редовен - влизам в форума върша си работата стоя наблюдавам и след като си свърша работата мога, да излезна от линия след свършена работа. А до кандидатурата регистиран си от дълго време в веригата имаш стаж като сървър администратор редовен си, но мисля, че не си още готов за този пост по натрупай още стаж, против.

Angel4o
Потребителски аватар
Администратор
Администратор
Регистриран: съб фев 11, 2017 12:39 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: nonick

Мнение от Angel4o » вт фев 06, 2018 7:46 pm

Отхвърлен.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”