Loading the servers...
BE STRONG.
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб фев 10, 2018 11:03 am
Любима версия: CS: Go
CS Nick: Не играя !
Любим мод: Respawn

Кандидатура за Модератор

Мнение от BE STRONG. » съб фев 17, 2018 7:13 pm

Така преди да започна да попълвам анкетата искам да кажа няколко неща, мисля че правилата ми го позволяват.
Искам да кажа, че през това цяло време което съм тук прочетох много неща в форума и съм си направил сметка за много хора от екипа, какви са те и как ще коментират кандидатурата ми и с какво аргументи ще са тези аргументи, а някой даже няма да имат аргументо. Проучих доста прегледах доста неща има някой нередности, който са минимални дори незабележими за някой хора, но не и за мен, нередности, който дразнят окото на хората. Не съм писал на никой за тези малки неща, не бих тръгнал да пиша на всеки за някакви леки забележки, който съм виждал да не ме помислите за някакъв откачен, просто съм от хората, който са перфекционисти.

1. Име и години (най-малко 16): На 18 години съм.
2. От кога е опитът ви като "Модератор" и къде сте бил на посочената позиция преди? Опитат ми е голям занимавам се от много време с phpbb3, докато бях на по-малки години се занимавах просто ей така, правих разни неща, но с течение на времето почнах да боравя много добре. Модераторския панел го знам толкова добре, че с затворени очи пак ще намеря всичко !
Бил съм Модератор в една от най-различните и креативни вериги която за съжеление пропадна преди доста време и след тази верига не съм бил никъде, много трудно избирам верига и много трудно се доверявам, но много вериги ме викат да бъда модератор, но не исках да се занимавам до днес, грабна ме веригата честно казано. За информация имената на веригите, който съм бил модератор пишете на ЛС!
3. По колко време ще може да отделяте за форума? Колкото се налага, човек ако си разбира от работата и 5-минути за достатачни.
4. Запознати ли сте с всички правила на форума и сървърите? Разбира се, прочетох целия форум в буквалния смисъл, всяка една тема.
5. По какъв начин бихте спомогнали с развитието на веригата? С каквото мога, мисля че имам качествата и компетентноста за да бъда модератор и да ви помогна с всичко което съм научил през изминалото време. Ще наблюдавам абсолютно всичко какво се случва с форума и всяка една тема и при нарушение ще наказвам нарушителите (Това е малко като малките деца, но има доза истина). Бих помогнал с всичко ще бъде едно ново приключение за мен.

Искам само да добавя, че забелязах нещо което много ми хареса в образеца и това е едното нещо което ме грабва в тази верига една идея е по-различна от другите и точно това ми харесва това да е различно и креативно!
Та забелязах, че в кандидатурата не се иска име, точно така се прави, важни са качествата и уменията не името, не както в другите вериги още малко и ЕГН-то ми ще се иска.

Благодаря на всеки, който е прочел и дал своя глас какъвто и да е този глас.

RocKy[==G0D*L!K3==]
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб дек 16, 2017 8:19 am
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: RocKy[==G0D*L!K3==]

Re: Кандидатура за Модератор

Мнение от RocKy[==G0D*L!K3==] » съб фев 17, 2018 9:36 pm

Рано ти е още нямаш мнения и нямаш доклади не бързай.
Последна промяна от Rakiikata на нед фев 18, 2018 5:18 pm, променено общо 1 път.
Причина: Само Администратори/Модератори имат право да гласуват по кандидатури за модератор!
Аз съм непобедим!!!
Аз харесвам да побеждавам!!!

Karburator
Потребителски аватар
Администратор
Администратор
Регистриран: пет юли 14, 2017 11:40 am

Мнение от Karburator » вт фев 20, 2018 7:25 pm

Само като видях колко си писал и ме заболя главата, :D но както и да е прочетох го.Таа виждам, че си се регистрирал скоро и това не е добре, нямаш доклади това също не е добре, за това на този етап съм ПРОТИВ понатрупай малко мнения, пусни няколко доклада и може да си променя вота, но все пак за сега Успех.

RED OR DEAD
Потребителски аватар
Екип Банове
Екип Банове
Регистриран: пет авг 04, 2017 1:38 pm

Мнение от RED OR DEAD » вт фев 20, 2018 8:38 pm

Не мислиш ли, че избързваш доста с тази си кандидатура... не си се доказал при нас нито с доклади нито с мнения...
За, сега съм Против!
Изображение

*the V.I.P.E.R
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: нед фев 19, 2017 1:01 pm
CS Nick: the V.I.P.E.R
Любим мод: Respawn

Мнение от *the V.I.P.E.R » вт фев 20, 2018 11:26 pm

Честно казано ме впечатли кандидатурата ти и я четох с удоволствие. Мисля, че си старателен човек поне така излежда според написаната ти кандидатура, но обаче нямаш изискванията от скоро си регистриран нямаш достатъчно мнения, нямаш докладвани форумни нарушения тези неща са важни, да бъдат на ниво. Ако оправиш изискванията бих ти дал моето за. Против.

Angel4o
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: съб фев 11, 2017 12:39 pm
CS Nick: nonick

Мнение от Angel4o » ср фев 21, 2018 7:28 pm

Отхвърлен.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”