Loading the servers...

Кандидатура за Глобален Модератор @kalchewasohigh

Потребителски аватар
kalchewasohigh
Потребител
Потребител
Регистриран: съб юни 17, 2017 5:34 am

Кандидатура за Глобален Модератор @kalchewasohigh

Мнение от kalchewasohigh » съб юни 17, 2017 7:15 am

Как се казвате? - Миролюба
2. На колко години сте? (Трябва да имате навършени 16 години) - На 15 съм , но не мисля , че това е толкова голям проблем.
3. Защо искате да сте част от екипа на CS-UK.INFO ? - Искам да подпомогна с форума и сървърите. Също така имам голям опит , защото преди 1-2 години държах верига сама. Ще държа форума чист от хора , който псуват/обиждат/спамят. Ще преглеждам всички теми и ще се погрижа всичко да е наред. Също така ще помагам с каквото мога и на останалите хора в екипа. Мисля , че ще съм добро попълнение .. разбира се , ако ме приемете. Ще наказвам нарушителите справедливо и по правилата на cs-uk.info.
4. Били ли сте модератор до сега? - Да , била съм

5. Къде сте били модератор преди това? - Ами в 2-3 вериги.. не помня имена, но най-вече имам опит от моята собствена верига , която беше преди 1-2 години. Може да съм забравила няколко простички неща , но ще ги науча , ако е толкова спешно.
6. Запознати ли сте със задълженията? - Да запозната съм със задълженията на Модератора.
7. Колко време можете да отделите на ден за нас? - Не мога да кажа , защото някой дни съм по-свободна и някой дни съм по-заета , така че зависи дали имам време , но около 3 часа със сигурност. Някой дни мога и повече. Сега през лятото съм свободна и ще отделям повечко.
8. Имате ли опит с phpBB3? - Да , знам горе-долу за какво става въпрос.
9. Контакт за връзка с вас? - ЛС / Главният администратор ми има скайпа
Знам , че нямам нито мненията , нито дните , но желая да ви помогна и не мисля , че те ще ме направят по-добра в модераторството.

Поздрави,
Миролюба ;)

Потребителски аватар
MxProx
Потребител
Потребител
Регистриран: вт мар 21, 2017 7:45 pm

Re: Кандидатура за Глобален Модератор @kalchewasohigh

Мнение от MxProx » съб юни 17, 2017 7:40 am

Здравей , кандидатурата ти ми харесва ! Грамотно е написана , също така си обяснила по-подробно всичко в самата кандидатура ! Предполагам че знaеш , ранг "Глобал Модератор" е нещо важно и отговорно ! Бих ти дал шанс , но не си регистрирана от 7 дни .. За което не съм съгласен с това ! От мен имаш : ПРОТИВ ! Пожелавам ти УСПЕХ все пак !
Изображение

Потребителски аватар
Ero
Потребител
Потребител
Регистриран: пет юни 02, 2017 3:45 pm

Мнение от Ero » нед юни 18, 2017 6:10 am

_SpellBounty_ написа:Здравей , кандидатурата ти ми харесва ! Грамотно е написана , също така си обяснила по-подробно всичко в самата кандидатура ! Предполагам че знaеш , ранг "Глобал Модератор" е нещо важно и отговорно ! Бих ти дал шанс , но не си регистрирана от 7 дни .. За което не съм съгласен с това ! От мен имаш : ПРОТИВ ! Пожелавам ти УСПЕХ все пак !
На същото мнение съм с колегата Против! Поне да беше изчакал 1 седмица :)
Успех:)

Потребителски аватар
typo li ti e !?
Потребител
Потребител
Регистриран: ср юни 07, 2017 9:14 am

Мнение от typo li ti e !? » нед юни 18, 2017 9:15 am

Знам , че нямам нито мненията , нито дните , но желая да ви помогна и не мисля , че те ще ме направят по-добра в модераторството.
Това ми хареса как е написано, но нека всичко си бъде по правилата на CS-UK.INFO
Имаш моето Против
Не е важно какво си постигнал в живота, а от къде си тръгнал :!:

Потребителски аватар
*the V.I.P.E.R
Модератор
Модератор
Регистриран: нед фев 19, 2017 1:01 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: the V.I.P.E.R
Любим мод: Respawn

Мнение от *the V.I.P.E.R » нед юни 18, 2017 9:43 am

Кандидатурата ти ми хареса имаш желание, но все пак си от скоро регистрирана и трябва да натрупаш стаж за, да разбереш какво представлява - CS.UK.INFO. Мисля, че си сериозна, но както ти казах ако натрупаш стаж и останеш активна в форума ще имаш моето, за засега, против.

Потребителски аватар
sfL KEEP CALM PRO
Потребител
Потребител
Регистриран: нед юни 04, 2017 4:57 pm

Мнение от sfL KEEP CALM PRO » нед юни 18, 2017 10:34 am

Ero написа:
_SpellBounty_ написа:Здравей , кандидатурата ти ми харесва ! Грамотно е написана , също така си обяснила по-подробно всичко в самата кандидатура ! Предполагам че знaеш , ранг "Глобал Модератор" е нещо важно и отговорно ! Бих ти дал шанс , но не си регистрирана от 7 дни .. За което не съм съгласен с това ! От мен имаш : ПРОТИВ ! Пожелавам ти УСПЕХ все пак !
На същото мнение съм с колегата

Потребителски аватар
Alone_x
Потребител
Потребител
Регистриран: ср май 24, 2017 2:47 pm

Мнение от Alone_x » нед юни 18, 2017 11:48 am

Мнение от _SpellBounty_ » пет юни 16, 2017 11:40 pm

Здравей , кандидатурата ти ми харесва ! Грамотно е написана , също така си обяснила по-подробно всичко в самата кандидатура ! Предполагам че знaеш , ранг "Глобал Модератор" е нещо важно и отговорно ! Бих ти дал шанс , но не си регистрирана от 7 дни .. За което не съм съгласен с това ! От мен имаш : ПРОТИВ ! Пожелавам ти УСПЕХ все пак !
И аз съм на същото мнение ! ПРОТИВ
Изображение

Потребителски аватар
O.C.B
Потребител
Потребител
Регистриран: ср юни 14, 2017 1:28 pm

Мнение от O.C.B » нед юни 18, 2017 1:31 pm

И От Мен имаш ПРОТИВ! Регистрирала си се преди 2 дена, и вече пускаш кандидатура ?
хвани се здраво да не паднеш че паднеш ли на дъното си. ;)

Потребителски аватар
`3aeK TepopucT !
Потребител
Потребител
Регистриран: нед юни 04, 2017 8:26 pm

Мнение от `3aeK TepopucT ! » нед юни 18, 2017 2:34 pm

Хубава кандидатура, но си нова и това е малко... Бъди активна както казаха колегите и понатрупай мнения ;) Мисля, че знаеш всеки един който иска да стане модератор трябва да име поне 30 мнения, а така като гледам ти си се регистрирала вчера и имаш общо 3 мнения за което са малко.

Моят вот е ОТРИЦАТЕЛЕН :!:

Потребителски аватар
Angel4o
Администратор
Администратор
Регистриран: съб фев 11, 2017 12:39 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: nonick

Мнение от Angel4o » пон юни 26, 2017 7:53 pm

ОТХВЪРЛЕНА!

Заключена