Loading the servers...

Модератори: Екип Банове, Сървъри

Rastafari
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: чет май 10, 2018 3:52 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: Rastafari
Любим мод: Respawn

Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Rastafari » чет май 10, 2018 4:17 pm

Здравейте,
преди 2 дена един мой приятел, чийто nickname е The Rock! се оплака от несправедлив бан от мое име. Откриха, че съм чист и бана беше премахнат. Днес реших да се регистрирам във форума и да се оплаквам от несправедлив бан от същия админ, чийто nickname е .SoundeR., с друга причина на банна.

1. Ник на админа: .SoundeR.
2. Вашият ник: Rastafari
3. Доказателство снимка/демо от бана: https://ndox.abv.bg/download?id=516fd6d881
4. Причина, поради която сте баннати: Cheater
5. В кой сървър сте баннат: CS-UK.INFO # Respawn

Също така админа, който ме банна, твърди, че не съм бил със Steam и че моят Steam ID е бил фалшив:
Моят steam акаунт: https://steamcommunity.com/id/1b0x/
Ето и снимки, които доказват, че съм с оригинален Steam ID - https://imgur.com/a/N7fCRz8

Поздрави,
Rastafari

The Rock!
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб яну 20, 2018 10:44 am
CS Nick: The Rock!

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от The Rock! » чет май 10, 2018 4:42 pm

Съжалявам много че пиша по оплакването! Нека да си кажа и аз. Защото когато говоря не ме чувате, поне тука като ми махате мнението ще го прочете и осъзнаете малко! Че този Sounder трябва да му се махнат правата! А кой ще ме чуе поне веднъж? Трябва ли да се стига до злоба че да се види нещо или ще се осъзнаете на време? От когато съм пуснал оплакването да му се премахне бана на Rastafari значи човека е чист! А той пак продължава да го банва за хак? Ако той е тъп (с извинение на езика ми...) нужни ли са ни такива деца в екипа ни или трябва да се почавърква в мозъка ви и да ви бутнат от някъде да видите истината? Гледах демото и отново казвам че човека е чист, това че тоя ид*от не може да разбира кой е хакер и кой му играе No Recoil както ми написа на лично че ме е баннал и не съм от Steam, " Снимка " може да сметнете за какъв админ става въпрос. Човека който е от Екип Банове ако може да погледне или ако ми вярва на думите да махне на играча бана и да бъде, да се спре да се банва този играч докато не се засече найстина с някакъв хак или скрипт!
Последна промяна от RED OR DEAD на пет май 11, 2018 4:58 pm, променено общо 1 път.
Причина: Нямаш право да пишеш по оплакванията...
Изображение

.SoundeR.
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: чет фев 22, 2018 1:46 pm
CS Nick: .SoundeR.
Любим мод: Dust2

Мнение от .SoundeR. » чет май 10, 2018 5:55 pm

Така човека който баннах в сървъра не беше Стеам мога да ти пратя ИД-то и No Recoil е, седях спектатор гледах го,а да не говорим че всички който бяха в сървъра ми писа и ме викаха точно заради този играч !
Последна промяна от RED OR DEAD на пет май 11, 2018 4:55 pm, променено общо 1 път.
.W.E.E.D.

The Rock!
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб яну 20, 2018 10:44 am
CS Nick: The Rock!

Мнение от The Rock! » чет май 10, 2018 6:01 pm

.SoundeR. написа:
чет май 10, 2018 5:55 pm
Така човека който баннах в сървъра не беше Стеам мога да ти пратя ИД-то и No Recoil е, седях спектатор гледах го,а да не говорим че всички който бяха в сървъра ми писа и ме викаха точно заради този играч !
Стига лъга ве дробчо! Ай докажи че си баннал друг ве! Защо виждам само негов бан в [BanList] Ай влез и ми прати на някой друг! Или си прати демото ве! Аре докажи поне ве дробчо! Дай си демото, давай всичко е. Нищо няма да докажеш с твойте лъжи ве!
Последна промяна от RED OR DEAD на пет май 11, 2018 4:56 pm, променено общо 1 път.
Изображение

.SoundeR.
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: чет фев 22, 2018 1:46 pm
CS Nick: .SoundeR.

Мнение от .SoundeR. » чет май 10, 2018 7:06 pm

Хах добре окей така да е вземете и правата ми аз и без това нямам време да играя вече и за тия думи който ползваш мисля че се налага наказание! И не виждам какъв е смисълът да се правиш на отворко при положение че сигурно си още на 16г. и искаш пари от мама и тате всяка сутрин за училище. Защото така като ти гледам активноста в сървърите си ученик още. Няма смисъл да се караме не ми се занимава с глупости. Желая ти лека вечер 😊
Последна промяна от RED OR DEAD на пет май 11, 2018 4:57 pm, променено общо 1 път.
.W.E.E.D.

Rastafari
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: чет май 10, 2018 3:52 pm
CS Nick: Rastafari

Мнение от Rastafari » чет май 10, 2018 8:05 pm

.SoundeR., пич, според мен ти си на 16 години. Ето и доказателство: https://i.imgur.com/0ZZYeYI.png.
Извод: "И не виждам какъв е смисълът да се правиш на отворко при положение че сигурно си още на 16г. и искаш пари от мама и тате всяка сутрин за училище." - това, което каза... се отнася за тебе. Не знам как и защо дават права на малоетени като тебе. Не се обиждай, но според мен имаш домашна работа и трябва да обърнеш повече внимание на уроците в училище.
Последна промяна от RED OR DEAD на пет май 11, 2018 4:57 pm, променено общо 1 път.
Причина: Не пресилвай нещата просто си едитни горния пост...

Karburator
Потребителски аватар
Администратор
Администратор
Регистриран: пет юли 14, 2017 11:40 am

Мнение от Karburator » чет май 10, 2018 8:46 pm

Айде без повече излишни караници след моя коментар, за да не се наказваме и оставете на някой червен да вземе решение.

RED OR DEAD
Потребителски аватар
Модератор
Модератор
Регистриран: пет авг 04, 2017 1:38 pm
CS Nick: Red_Teror

Мнение от RED OR DEAD » пет май 11, 2018 5:21 pm

За, мен играча е Чист.
Бана е премахнат.
Изображение

Angel4o
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: съб фев 11, 2017 12:39 pm
CS Nick: nonick

Мнение от Angel4o » нед май 13, 2018 1:29 pm

Няма да си правя труда да чета какво сте писали. Sounder да внимава с бановете, защото накрая ще бъде лишен от права/флаг.

Заключена

Върни се в “Архив оплаквания”