Loading the servers...
Ако смятате, че нещо трябва да се добави, премахне или редактира пишете тук.
Megan Fox<3
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб дек 30, 2017 2:30 pm
Любима версия: CS: Go
CS Nick: Megan Fox<3
Любим мод: Dust2

Предложения за Dust 2 Only

Мнение от Megan Fox<3 » нед мар 18, 2018 3:13 pm

Привет драги съфорумници.

Имам няколко предложения , които смятам,че ще направят сървъра по-удобен и интересен за играчите.

1. Да се премахне залагането на пари на даден отбор (bet ct all,bet t half т.н.). Защо? Ще направи играта доста по-равностойна,по-отборна. Пример:10на10 ,Първи рунд терористите ръшват б и от CT-тата падат тримата на Б и става ясно,как ще свърши рунда ,тези ,които първи са паднали от ct-тата залагат на т и печелят ,имат 4к на втори рунд,хем нямат,колкото по -късно загиналите си съотборници ,хем терористите имат толкова поради спечеления рунд и става едно мазало .. С други думи ,ще е по - удобно за двата отбора да няма залагане.

2. Ранковете/топа да се направят да са по стиим ид . Значително ще намали краденето на никове за ранк ,а и като цяло ще е доста по-лесно за играчите ,да не се съобразяват с кой ник влизат.

3.Да се премахне командата /me за живите играчи. Защо? При всяко дупчене на дадена стена се разбира има ли някой зад тая стена,няма ли. Играта ще стане малко по-трудна ,но мисля ,че и по-интересна.

Благодаря за отделеното време. Приятен ден :)
Изображение

Lord
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: пет мар 03, 2017 5:16 pm

Re: Предложения за Dust 2 Only

Мнение от Lord » нед мар 18, 2018 3:16 pm

И за трите предложения съм съгласен. За !

The Rock!
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб яну 20, 2018 10:44 am
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: The Rock!
Любим мод: Respawn

Мнение от The Rock! » нед мар 18, 2018 4:46 pm

Мнението ми е едно. Против! Защо ли?

1. Защото това са го сложили за да може да има повече игра в сървъра и да имат шанс да и играят малките деца и другите хора които не могат да спечелят рундове. Няма как да го махнем и да играят само пистолети! Това не ти е CS:GO е пич! Направено е да има забава в играта и да може да се разиграва играта повече и още много работи каквото се сетиш.

2. Лесно е да го предложиш, ама знаеш ли каква играчка е това да се направи! Първото което е че плугина се плаща и се настройва. Второто което е че колегата който поддържа сървъра не влиза много, защото няма време и е постоянно на работа! А и третото което е, няма смисъл от това! По-добре да се сложи парола ако има някой желание да си защитава ника, да пиши към човека който има достъп до user папката и да му сложи парола на никнейма! (Аз до ся не съм разбрал да има някви проблеми с никовете на хората.)

3. Сложена е командата /me , защото това е de_dust2. Отново ти повтарям, не е CS:GO. В всеки сървър на Counter Strike 1.6 дето е мода Dust2 Only има плугина /ме , за да бъде равностойно към всички играчи и да може да бъде сървъра както другите а и + това да няма оплаквания че е махнато.
Изображение

live_4_the_funk
Потребителски аватар
Сървър админ
Сървър админ
Регистриран: вт авг 08, 2017 10:30 am

Мнение от live_4_the_funk » нед мар 18, 2018 5:22 pm

The Rock! написа:
нед мар 18, 2018 4:46 pm
Мнението ми е едно. Против! Защо ли?

1. Защото това са го сложили за да може да има повече игра в сървъра и да имат шанс да и играят малките деца и другите хора които не могат да спечелят рундове. Няма как да го махнем и да играят само пистолети! Това не ти е CS:GO е пич! Направено е да има забава в играта и да може да се разиграва играта повече и още много работи каквото се сетиш.

2. Лесно е да го предложиш, ама знаеш ли каква играчка е това да се направи! Първото което е че плугина се плаща и се настройва. Второто което е че колегата който поддържа сървъра не влиза много, защото няма време и е постоянно на работа! А и третото което е, няма смисъл от това! По-добре да се сложи парола ако има някой желание да си защитава ника, да пиши към човека който има достъп до user папката и да му сложи парола на никнейма! (Аз до ся не съм разбрал да има някви проблеми с никовете на хората.)

3. Сложена е командата /me , защото това е de_dust2. Отново ти повтарям, не е CS:GO. В всеки сървър на Counter Strike 1.6 дето е мода Dust2 Only има плугина /ме , за да бъде равностойно към всички играчи и да може да бъде сървъра както другите а и + това да няма оплаквания че е махнато.
На същото мнение съм. Против!

Отговори

Върни се в “Предложения за сървърите”