Loading the servers...
Ако смятате, че нещо трябва да се добави, премахне или редактира пишете тук.
supers4upen
Потребителски аватар
Сървър админ
Сървър админ
Регистриран: вт юли 04, 2017 8:48 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: noname
Любим мод: Dust2

Предложение за CS-UK.INFO # Dust2 Only

Мнение от supers4upen » пон апр 23, 2018 3:23 pm

Предлагам да се сложи таймер, който да kick-ва хората стояли afk до 1 мин. Защото тези, които искат да пускат кандидатура стоят spec и събират минути + някой като забрави, че е в игра и бави рунда (което не мисля, че е голям проблем, но все пак :) )

The Rock!
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб яну 20, 2018 10:44 am
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: The Rock!
Любим мод: Respawn

Re: Предложение за CS-UK.INFO # Dust2 Only

Мнение от The Rock! » вт апр 24, 2018 3:01 pm

Не играя много в Dust2-то, но мисля че няма смисъл от тоя плугин. То се разбира кой какво прави и как си прави минутите. Не са го сложили зареди 3 причини!

1-ва Причина: Ако бъде 1 минута както ти казваш. Ще има постоянно кикнати играчи и сървъра ще бъде празен като пустиня.
2-та Причина: "Ще ми бъде малко като първата причина но и ще напиша и друго" Ако искам да отидя до тоалетна и като се върна? Какво да видя? Че съм кикнат зареди това че съм отишъл да пикая? А и за хората които са Спектаторс (Spectators) те и да си направят минутите които им трябват. Нали знаеш че има хора които ги наблюдават и са като на бабите блоковете ни.
3-та Причина: Като се сложи плугина ще има много оплаквания от играчите и ще стане хаус + това ще изгубим хора които им харесват да играят в нашия сървър.
Изображение

Rakiikata
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: чет сеп 07, 2017 1:29 pm
Любима версия: CS: Go
CS Nick: rakiika sus salatka
Любим мод: Dust2

Re: Предложение за CS-UK.INFO # Dust2 Only

Мнение от Rakiikata » чет апр 26, 2018 9:59 am

The Rock! написа:
вт апр 24, 2018 3:01 pm
Не играя много в Dust2-то, но мисля че няма смисъл от тоя плугин. То се разбира кой какво прави и как си прави минутите. Не са го сложили зареди 3 причини!

1-ва Причина: Ако бъде 1 минута както ти казваш. Ще има постоянно кикнати играчи и сървъра ще бъде празен като пустиня.
2-та Причина: "Ще ми бъде малко като първата причина но и ще напиша и друго" Ако искам да отидя до тоалетна и като се върна? Какво да видя? Че съм кикнат зареди това че съм отишъл да пикая? А и за хората които са Спектаторс (Spectators) те и да си направят минутите които им трябват. Нали знаеш че има хора които ги наблюдават и са като на бабите блоковете ни.
3-та Причина: Като се сложи плугина ще има много оплаквания от играчите и ще стане хаус + това ще изгубим хора които им харесват да играят в нашия сървър.
На същото мнение , не смятам, че този плугин е нужен.. против!
По ракиеното време,
седни, дявол да го вземе!
Дай, ракията от мене,
но - мезето е от теб!

Отговори

Върни се в “Предложения за сървърите”