Loading the servers...
Ако смятате, че нещо трябва да се добави, премахне или редактира пишете тук.
puRple*
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: нед авг 20, 2017 7:10 pm

Предложения за Dust2

Мнение от puRple* » нед юли 15, 2018 11:25 am

Имам няколко предложения, които мисля ще бъдат в полза на сървъра и по-добрия начин на игра.
Първото ми предложение:
Да се добави правило за teamchange или поне админите да следят за това и да се стараят играта да бъде равностойна.
Предлагам го защото 90% от пътите когато съм в сървъра са се събрали всички добри играчи в един отбор и играта е изключително неравностойна, повечето играчи играят за резултат и ранк и не им дреме. При което играчи от по-слабия отбор при първа възможност гледат да се преместят и те за да не губят постоянно и в един момент за няколко рунда по-слабия отбор остава с 3-4 играча по-малко, а понякога и повече.
Също така когато вече един отбор е с повече играчи, например 14 вс 12 и искам да влезна от тези 14 ме пуска да влезна от тях.

Другото нещо което предлагам е да се оправи тоя автоматичен гаг.
Гагва за какви ли не щуротии. Напиша "ebati kofata brat" и ме гагва за 5 минути. Коя по точно е обидната дума в случая? За такива неща е абсурдно да се гагва. Вчера мe гагна за някаква дума, която няма нищо общо с обидна, за жалост забравих коя беше.
Направете го да гагва за истински обиди, като пед/ал г/ей не/щастник и подобни. Тъпо е да изядеш гаг за 5 минути защото ти спира достъпа до доста функции.

Трето предложение -
Афк кикър! Постоянно има афк-та, които или бавят играта или я правят неравностойна, днеска 1 час съм играл в отбор от 13 човека вс 15 и 2ма от наще бяха афк (11-15). Сещате се колко е приятно
Изображение

RED OR DEAD
Потребителски аватар
Модератор
Модератор
Регистриран: пет авг 04, 2017 1:38 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: Red_Teror
Любим мод: Dust2

Re: Предложения за Dust2

Мнение от RED OR DEAD » нед юли 15, 2018 8:14 pm

Аз, съм за да се направи...
Много Афк-та и неравностойна игра се получава....
Изображение

puRple*
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: нед авг 20, 2017 7:10 pm

Re: Предложения за Dust2

Мнение от puRple* » пон юли 16, 2018 9:38 am

Някой добавил слай на афк-тата и то след 20 секунди след началото на рунда.. Първо, че няма смисъл да се слайват афк-тата, главния проблем при тях е че заемат място и както преди точно 5 минути стана, играем 6 вс 6 и имаме 2 афк-та от нашия отбор т.е. 6 вс 4.
И ако има слай поне да слайва играча поне 1 минута след началото на рунда (един рунд е 2 минути). 20 секунди са прекалено малко, доста хора след като ги убият излизат от играта да си видят фейса, форума и т.н. и като закъснеят с 20 секунди тъпичко..
Изображение

Заключена

Върни се в “Предложения за сървърите”