Loading the servers...
Pablo Emilio Escobar
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: нед авг 06, 2017 7:20 pm

Предложение за нов раздел Смс Услуги

Мнение от Pablo Emilio Escobar » пет сеп 08, 2017 12:57 pm

Здравейте,предложението ми се състой в това да се добави раздел за Смс Услуги,там да има под раздели за. Проблеми/Въпроси и Правила,като правилата ще бъдат нещо подобно,защото съм сигурен,че има хора който не са наясно и после се оплакват,че някой им е откраднал правата,искат си парите и т.н.

Правила са следните.

1. При регистрация, СМС потребителите попълват индивидуална парола, с която да влизат в акаунта си. Ако предоставите тази парола на трето лице това става единствено ваш проблем и при злоупотреба екипа на CS-UK НЕ носи отговорност!

2. При размяна на ammo packs срещу услуги от CS-Uk, екипа НЕ носи отговорност за невалидни кодове или други грешки!

3. Членове на екипа никога няма да ви търсят, за предлагане на услугите на CS-UK! Може да ви насочат и обяснят каквото не Ви е ясно. Екипа на CS-UK НЕ носи отговорност ако сте били измамени от трето лице - отговорността си е единствено ваша!

4. CS-UK НЕ носи отговорност за SMS пратени от деца оставени без надзор, които са взели телефона на "мама, тати, баба, дядо, чичо, леля, сестра, брат и т.н." Моля контролирайте децата си, тяхните действия са напълно Ваша отгвороност, а не на екипът на CS-UK!
Veni, Vidi, Vici

[T]-[0]-[6]-[K]-[0]
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: пон фев 27, 2017 12:46 am

Re: Предложение за но разсел Смс Услуги

Мнение от [T]-[0]-[6]-[K]-[0] » ср окт 18, 2017 8:16 pm

Предложението си го бива и според мен няма да бъде лошо, ако бъде добавен раздела според мен даже ще бъде добре, защото някои които е заплатил например за Смс Админ и не знае как да влезе във сървъра или има проблем със влизането ще може да му бъде обяснено. Аз съм напълно съгладен и съм За добавянето на този раздел!

godX
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: нед юли 23, 2017 5:52 pm
Любима версия: CS: Go
CS Nick: asdasdasdasd
Любим мод: Respawn

Re: Предложение за но разсел Смс Услуги

Мнение от godX » нед дек 10, 2017 6:45 pm

Добра идея е все пак всичко да е написано черно на бяло във форума. За съм, но като цяло трябва да се редактират правилата.
Изображение

*the V.I.P.E.R
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: нед фев 19, 2017 1:01 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: the V.I.P.E.R
Любим мод: Respawn

Re: Предложение за нов раздел Смс Услуги

Мнение от *the V.I.P.E.R » нед дек 17, 2017 7:26 pm

Предложението е добро, За съм, но може да се редактират правилата и, да се добавят още правила.

Karburator
Потребителски аватар
Аминистратр Коледен
Аминистратр Коледен
Регистриран: пет юли 14, 2017 11:40 am

Мнение от Karburator » пон дек 18, 2017 10:05 pm

*the V.I.P.E.R написа:
нед дек 17, 2017 7:26 pm
Предложението е добро, За съм, но може да се редактират правилата и, да се добавят още правила.
На същото мнение.

Angel4o
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: съб фев 11, 2017 12:39 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: nonick

Мнение от Angel4o » вт дек 19, 2017 3:15 pm

Предложението се отхвърля.

Заключена