Loading the servers...
F4W.RoCk.N.RoLL
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: вт сеп 19, 2017 4:45 pm

Предложение за форума

Мнение от F4W.RoCk.N.RoLL » чет сеп 21, 2017 8:20 pm

Здравейте,
Аз предлагам форума да го направите по-компактен.Имам предвид да направите цял раздел с "Сървъри" и там всеки сървър да си има собствен раздел.Така всичко ще влиза в определен раздел,не да има всякви теми за кандидатури предложения,оплаквания ами всичко на едно място!Така ще бъде по-лесно за всички и на Owner-ите в сървърите :) Всичко се намира по-лесно и е по-подредено така да се каже :D
Поздрави

Zh.
Потребителски аватар
Момиче
Момиче
Регистриран: ср май 10, 2017 8:19 pm

Re: Предложение за форума

Мнение от Zh. » чет окт 05, 2017 4:06 pm

Съгласих се, но няма ли да е по-удобно раздел оплаквания да е Оплакване от несправедлив бан, а оплакване от администратор и играчи да са закачени теми във всеки сървър раздел и не да се правят оплаквания с нова тема, а ново мнение в самата тема ? А преглеждащите оплакванията да едитнат само мнението от оплакващия се с причината дали е наказан, баннат или не е за наказание? Дано сте ме разбрали, че с моето обяснение хаха

Karburator
Потребителски аватар
Модератор
Модератор
Регистриран: пет юли 14, 2017 11:40 am

Мнение от Karburator » чет окт 05, 2017 4:41 pm

Аз съм съгласен с предложението ЗА!
Vivian написа:
чет окт 05, 2017 4:06 pm
но няма ли да е по-удобно раздел оплаквания да е Оплакване от несправедлив бан, а оплакване от администратор и играчи да са закачени теми във всеки сървър раздел
Няма смисъл от това, защото има една такава точка в образеца за оплакване, която гласи ''Сървъра, в който е направил нарушението:'' и се разбира в кой сървър е.
Vivian написа:
чет окт 05, 2017 4:06 pm
и не да се правят оплаквания с нова тема, а ново мнение в самата тема ? А преглеждащите оплакванията да едитнат само мнението от оплакващия се с причината дали е наказан, баннат или не е за наказание?
Не, сега както е да пускаш нова тема е по - удобно хем за потребителите, които се оплакват, хем и за тези, които проверяват оплакването.
Изображение
Изображение
Изображение

Zh.
Потребителски аватар
Момиче
Момиче
Регистриран: ср май 10, 2017 8:19 pm

Мнение от Zh. » чет окт 05, 2017 4:50 pm

Така си мислиш ти.. проверяващите имат по супер много спам , а там всички оплаквания са в една тема, а това от образеца в кой сървър може да се разкара..
Последна промяна от Karburator на чет окт 05, 2017 4:55 pm, променено общо 1 път.
Причина: Щом така мислиш пусни едно предложение и то ще си покаже ще се одобри ли, или не.

Angel4o
Потребителски аватар
Администратор
Администратор
Регистриран: съб фев 11, 2017 12:39 pm
Любима версия: CS: 1.6
CS Nick: nonick

Мнение от Angel4o » вт ное 07, 2017 5:56 pm

Предложенията се отхвърлят.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”