Loading the servers...
unerreicht
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: чет авг 31, 2017 10:30 am

Re: Предложение хнс

Мнение от unerreicht » вт окт 31, 2017 3:24 pm

easy4me написа:
съб окт 21, 2017 8:56 am
К'ви са тия ваши измислени мнения като анализирайте името на сървъра. Името на сървъра може да се смени по всяко време, това е най-лесното. Това е предложение и това, че пише HNS Floppy only не значи, че не може да се смени на all maps, другият път като пишете, поне мислете малко. Колкото до предложението - повечето ламери цъкат на floppy, затва има и повече играчи. Ако се направи all maps съм сигурен, че играчите ще намалеят, затова съм Против. НО ако мислите да правите нов сървър, може да е същия, но с други мапове. Но за промяната на текущият сървър към all maps съм Против.

Многознайко, отиди да играеш floppy only в сървър с име hns all maps . Не искам да коментирам повече тази безсмислена тема и твоето доста глупаво и недообмислено мнение !

easy4me
Потребителски аватар
Потребител
Потребител
Регистриран: съб фев 25, 2017 2:27 pm

Мнение от easy4me » съб ное 04, 2017 10:20 am

Аз казвам, че тъпото име на сървъра винаги може да се смени, стига предложението да се одобри, схвани тъпата логика. Все тая, спирам да споря, без т'ва влизам тук 1 път в седмицата, нямам излишно време.

LoNe WoLf
Потребител
Потребител
Регистриран: пон мар 13, 2017 6:57 pm
Любима версия: CS: Go
CS Nick: LoNe WoLf
Любим мод: Dust2

Мнение от LoNe WoLf » нед ное 26, 2017 4:38 pm

За, както каза "easy4me" името на сървъра може да се промени всякога, да има и други мапове!

godX
Потребителски аватар
Вип потребител
Вип потребител
Регистриран: нед юли 23, 2017 5:52 pm
Любима версия: CS: Go
CS Nick: asdasdasdasd
Любим мод: Respawn

Мнение от godX » ср ное 29, 2017 6:03 pm

Ще видим какво ще стане. Най-вероятно ще се направи HNS all maps.
Изображение

Заключена

Върни се в “Одобрени предложения”